O nas

Źródło: ACFE Report to the Nations  on Occupational Fraud and Abuse

EtycznaLinia pozwala firmom i organizacjom na promowanie kultury biznesowej, rzetelności i zgodności z ładem korporacyjnym. Pomagamy naszym Klientom chronić swoją kulturę i reputację poprzez ułatwienie sprawozdawczości i identyfikacji problemów oraz wydarzeń i zachowań, które mogą być niezgodne z prawem lub kodeksu postępowania w celu dalszego badania i rozwiązywania tych spraw. Nasi Klienci korzystający z infolinii, raportowania i wsparcia w zarządzania incydentami traktują EtycznąLinię jako kluczowy element zarządzania ryzykiem i zgodności działania w ich firmach.

W naszym zespole pracowników jest wielu uznanych ekspertów zajmujących się nadużyciami i przestępstwami w firmach. Nasz sztab specjalistów cieszy się uznaniem we wszystkich segmentach rynku, a dzięki jego wszechstronności i specjalizacji pozwala na przeprowadzenie skutecznego dochodzenia wewnętrznego i zarządzania incydentem, aż do właściwego jego zbadania i rozwiązania problemu.

Zespół EtycznejLinii troszczy się o najwyższe standardy pracy tworząc produkty i usługi odpowiednie dla naszych Klientów, propagując w środowiskach biznesowych takie wartości jak honor, uczciwość i szacunek.